Serdecznie witamy Cię na portalu poświęconym tematyce wirtualnych biur. Stworzyliśmy to miejsce wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich przedsiębiorców, którzy szukają alternatywy dla siedziby firmy.

Jak dochodzić swoich odszkodowań?

Nie jest tajemnicą, że służba zdrowia nie stoi w Polsce na najwyższym poziomie. Warto odnieść się tu również i do wszelkiego rodzaju odszkodowań. Za każdy uszczerbek na zdrowiu przysługuje nam odszkodowanie, ale bardzo często zdarza się tak, że jest ono dość niskie. Co w takiej sytuacji? Oczywiście możemy nic nie robić i pogodzić się z decyzją o wysokości odszkodowania. Niemniej jednak warto zawalczyć o bądź co bądź swoje pieniądze. Nie jest to zresztą trudne, bo nie musimy się tym zajmować osobiście. Obecnie rynek jest bogaty w podmioty, które mogą nam w tym pomóc. Przyjrzeliśmy się jednemu z nich nieco bliżej. Nasz wybór padł na Tribulum - Kancelarię Prawno-Księgową, która swoje oddziały ma w Krakowie oraz w Dąbrowie Górniczej.Odszkodowanie od A do Z

Zacznijmy od tego, że taki podmiot zajmuje się niemal wszystkim od początku do końca. Tak więc w pierwszej kolejności dochodzi do ustalenia sprawcy szkody, zakresu uszczerbku majątkowego oraz ustalenia kwoty, jaka może być dochodzona w takim postępowaniu likwidacyjnym.

Warto mieć tutaj na uwadze, że powyższa kancelaria zatrudnia specjalistów z wielu dziedzin, co na pewno jest tu niezwykle pomocne. Tak oto w skład tego zespołu wchodzą między innymi rzeczoznawcy, zakłady naprawcze czy lekarze o różnej specjalności. Wszystko dlatego, że mamy tu do czynienia ze wszystkimi rodzajami odszkodowań. Nie musi to być przecież uszczerbek na zdrowiu. To samo tyczy się na przykład ubezpieczenia komunikacyjnego.

Wysoki procent

Odnieśmy się też do profitu, jaki możemy wynieść ze współpracy z tą kancelarią. Tak więc wiele tego typu podmiotów za procent uszczerbku na zdrowiu jest w stanie zyskać "tylko" 1500 zł. W tym przypadku jest już zupełnie inaczej, a kwota ta jest o wiele wyższa. Jest to bowiem aż 2500 zł. Różnica jest więc zasadnicza.

Oczywiście zauważmy, że nie płacimy tej kancelarii nic, zanim ta nie odzyska naszych pieniędzy. Sama kwota, którą należy jej zapłacić, zależna jest natomiast od wywalczonego profitu. Średnio jest to około 20% netto od wypłaconej kwoty. Jak więc widzimy o swoje pieniądze powalczyć warto. Szczególnie że są na to spore szanse.

Odsłony: 1104

Idealne miejsce na twoje biuro