Serdecznie witamy Cię na portalu poświęconym tematyce wirtualnych biur. Stworzyliśmy to miejsce wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich przedsiębiorców, którzy szukają alternatywy dla siedziby firmy.

Konferencja, która zakończy się sukcesem

Szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe- wszystkie te wydarzenia zazwyczaj wymagają sporo wysiłku podczas ich organizacji. O wielu rzeczach trzeba pomyśleć wcześniej, aby faktycznie już na starcie takiego wydarzenia wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dlatego też tak wiele hoteli czy innych obiektów przygotowuje specjalną ofertę dla firm, która dotyczy możliwości wsparcia organizacji takiego wydarzenia na terenie ich obiektu. Taka oferta od razu sugeruje, że obiekt ma już pewne doświadczenie w organizacji takich wydarzeń, a także ma wszystko, co potrzebne, aby takie wydarzenie mogło się w nim odbyć. Do takich obiektów można zaliczyć hotel Grand Chotowa.

 

O czym na pewno warto pomyśleć?

 

- Lokalizacja- jest bardzo ważna, szczególnie jeśli chodzi o otoczenie takiego obiektu, a także o dojazd uczestników. Dobry hotel konferencyjny będzie mógł nam zaoferować własny parking dla gości, co ma spore znaczenie zarówno, jeśli obiekt znajduje się w centrum miasta jak i w przypadku, kiedy znajduje się na przedmieściach. Nigdy nie powinniśmy zakładać, że uczestnicy „jakoś sobie poradzą” ani też nie powinniśmy narażać ich na dodatkowe koszty parkowania w strefach płatnych. Jeśli obiekt znajduje się poza miastem, możemy zorganizować busa, który dowiezie uczestników na miejsce- takie rozwiązanie ma sens, jeśli organizowane przez nas wydarzenie ma charakter zamknięty.

 

- Standard- jest bardzo ważny, gdyż po pierwsze- wpływa na komfort uczestników całego wydarzenia, a po drugie- ładny, zadbany i urządzony ze smakiem obiekt od razu sprawi, że całe wydarzenie będzie postrzegane w bardziej pozytywny sposób. Być może nie jest konieczne wybieranie najdroższego obiektu z dostępnych, ale na pewno warto wcześniej zobaczyć jak wygląda on zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz, w poszczególnych pokojach.

 

- Wyposażenie- na pewno niezbędna okaże się specjalna sala konferencyjna, której wielkość powinna być dostosowana do ilości uczestników wydarzenia. To, że powinna być ona ogrzewana jest oczywiste, ważne jednak, aby była również klimatyzowana. Na terenie całego obiektu powinniśmy mieć dostęp do szybkiego łącza internetowego. Jeśli będziemy potrzebowali sprzęt audio- wizualny, najlepiej wcześniej zorientować się, czy hotel taki posiada. Czasem może się okazać konieczne, aby każdy z uczestników zabrał ze sobą swojego laptopa, o czym koniecznie trzeba będzie poinformować wcześniej. Wyposażenie to także wygodne krzesła czy też fotele, ewentualnie duży stół konferencyjny lub pojedyncze biurka.

Odsłony: 250

Idealne miejsce na twoje biuro